Kreatywnie u mnie - moje tworzenie grafik i propozycja dla Czytelników.

Przedwczoraj przyjechał do mojego domu Gość. Okazało się, że ta Osoba będzie zakładała własną stronę i potrzebuje loga dla swojego przyszłego biznesu. Jako, że ostatnio ściągnęłam sobie darmowy program fotograficzny, który ma wiele darmowych i ciekawych czcionek oraz wiele darmowych grafik to zaoferowałam swoją pomoc. Choć doświadczenie mam niewielkie, to jedno proste logo, które stworzyłam, bardzo się spodobało mojemu Gościowi. Oto i moje pierwsze logo, które prezenuje się na moim fanpagu na facebooku - TU.

Na razie, nie pokażę na blogu, jakie logo zrobiłam dla mojego Gościa, przedstawię zaś moje nowe logo na mojego fanpage'a. Początkowy zamysł na moje logo był taki :


Przy okazji zrobiłam dwa plakaty, które można pobrać do użytku własnego niekomercyjnego :


Stwierdzam, że tworzenie grafiki komputerowej to bardzo ciekawe, kreatywne zajęcie. Polecam popróbować swoich sił w tej dziedzinie, jeżeli macie zmysł plastyczny.  

UWAGA!  UWAGA!

Jeżeli ktoś z Czytelników mojego bloga chciałby mieć nowe logo, to może się zgłosić do mnie poprzez mój email wsmiecinska@gmail.com  Zrobię je całkowicie za darmo, bo chciałabym zdobyć doświadczenie. Zapraszam do współpracy. 
Komentarze

 1. Muszę stwierdzić, że logo bardzo udane.Plakaty również pomysłowe. Gratulacje. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo Weronika !!! "Jesień jest cudowna" jest naprawdę zachwycająca. Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Robiłam już dwa razy logo za parę groszy, ale nadal nie jestem zadowolona. A twoje są naprawdę piękne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem, czy to taka jednorazowa zabawa czy chcesz coś robić w tym kierunku, ale jeśli to drugie, to przydałoby się podejrzeć coś w google na temat projektowania i typografii. Najlepiej tutaj wypada plakat z jesienią, choć można by trochę powyrównywać no i te czcionki jakoś się ze sobą gryzą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za podpowiedź i treściwy komentarz. Tak chciałabym coś robić w tym kierunku i musze pocztać o zasadach tworzenia grafik, a zaczęłam czytać na razie jakąś historię grafiki. :)

   Usuń
 5. Jak na pierwsze logo to całkiem nieźle :-) Fajnie, że próbujesz. Tak jak w komentarzu wyżej, proponuję pooglądać jakie loga tworzą graficy, jeżeli będziesz ćwiczyć, na pewno nabierzesz wprawy. Jestem grafikiem i wiem, że dużo czasu trzeba poświęcić, żeby być zadowolonym z projektu i ile razy w trakcie projektowania, zmienia się pomysł na logo, więc to zrozumiałe, że nie miałaś tylko jednego pomysłu ;-)

  Moja mała rada, lepiej nie używać zbyt wielu ozdobników w logo i nie dodawać gotowych grafik. Fajnie jest w logo zamieścić jakiś element, nawiązujący do tematyki bloga. Skoro pasjonujesz się fotografią, to można jakoś wkomponować prosty rysunek aparatu, czy jego część, albo w napisie "Foto Wizja" jedną literkę "o" zamienić na rysunek obiektywu.:-)

  Co do plakatów, fajnie wyszedł Ci z tą jesienią :-)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za ten obszerny, rzeczowy komentarz. Spróbuję narydować odręcznie aparat lub obiektyw. Pozdrawiam. :)

   Usuń

Prześlij komentarz