...-Widziałam, że tworzysz bloga? - Nie, już nie. - A, to szkoda.

Dały mi do myślenia te słowa. Dlaczego przestałam prowadzenia strony na bloggerze? Pewnie wpływ na to miało wiele czynników. Nie wiem, który był główny. Nie wiem czy wracam na stałe do blogowania. Nie można być w życiu, prawie niczego, pewnym. Ostatni rok przyniósł tak dużo, że nie dowierzam temu, co mnie miłego spotkało i co też przykrego.

Poopowiadam Wam, więc co mnie dobrego spotkało. Po pierwsze moje trzy zdjęcia znalazły się na dwóch wystawach fotograficznych. Usłyszłam trochę miłych słów na temat moich zdjęć, dzięki czemu mam większą motywację do zwiększania swoich umiejętności fotograficznych.

To zdjęcie znalazło się w ,,Galerii na płocie" przy stadionie miejskim w moim mieście.

Po drugie, co się wiąże z pierwszym wydarzeniem, należę do Klubu Fotograficznego (w ramach którego miałam wystawione zdjęcia) w moim mieście, w którym przewineło się i przewija wielu bardzo dobrych fotografów amatorów, którzy mają liczne osiągnięcia fotograficzne.

Ponadto wzięłam udział w kolejnych warsztatach fotograficznych z Fotografami Maks Skrzeczkowski i Rafał Siek. Nabyłam nowe wiadomości na temat fotografii przyrodniczej i streetowej.

Najważniejszym dla mnie wydarzeniem niefotograficznym było wystawienie mojej i mojego taty sztuki teatralnej. Nie dość, że jestem współscenarzystą to i jeszcze byłam w niej aktorką. Poniżej zdjęcie, które zrobiłam na jednej z prób. A pod tym linkiem https://youtu.be/2ZPuU9GEIwM możecie obejrzeć część spektaklu. Na profilu RadzynInfo na YouTubie znajdziecie jeszcze kilka części sztuki teatralnej do obejrzenia. Polecam obejrzeć.


Trzymajcie kciuki za moje duże, odważne plany fotograficzne.

Pa. Trzymajcie się mocno w te upały.  Do usłyszenia. :)

Komentarze

 1. Weroniko, cieszę się, że wróciłaś :). Życie jest nieprzewidywalne i pełne niespodzianek, ale mam nadzieję, że mimo to będziesz jeszcze tu pisać.

  Widzę także, że nie próżnowałaś przez ostatni czas :). Gratuluję Ci tych sukcesów i życzę dalszego spełniania marzeń.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za miłe słowa. Tak się cieszę, że nie napisałam tego wpisu w próżnię. Mam też taką nadzieję, że nie skończy się moje pisanie. Również życzę spełnienia marzeń. :)

   Usuń
 2. Gratuluję tylu sukcesów. Ja również kocham fotografię, brakuje mi jeszcze odwagi, by zaprezentować zdjęcia gdzieś dalej. hehe Wspaniale, że udało się Wam wystawić sztukę. Wiele dobra Ci życzę, trzymam kciuki na całego. Pozdrawiam bardzo serdecznie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba uwierzyć w siebie i pokazywać swoje zdjęcia. Wiadomo, że nie wszystkim si3 spodobają, tak jak z moim zdjęciami na wystawach było, ale jest grupka ludzi, którzy będą zachwyceni.

   Dziękujemy.

   Ja też życzę samych wspaniałych rzeczy oraz odwagi i wiary w swoje możliwości. Również pozdrawiam. :)

   Usuń

Prześlij komentarz